Nad jeziorem... ...można pożeglować... ... odpocząć w hamaku... ... rozpalić grilla...

Poza sezonem zapraszamy Państwa do spędzania weekendów w naszym Gospodarstwie Agroturystycznym, oferujemy pobyt z dala od miasta w ciszy i spokoju w bardzo atrakcyjnej cenie.

Dla wędkarzy oferujemy pobyt nad jeziorem typu rynnowego o maksymalnej głębokości 49,1m z urozmaicona linią brzegową, połączone wąskim przesmykiem z jeziorem Wojnowo a dalej z jeziorem Niegocin. W jeziorze występują: Leszcz, Okoń, Szczupak, Sandacz, Węgorz, Sieja, Płoć. Nad jeziorem od strony Marcinowej Woli znajduje się pomost przeznaczony do łowienia ryb. Gospodarze posiadają łódź wiosłową dla swoich gości, a także własne miejsce nad jeziorem. Jezioro Buwełno jest systematycznie zarybiane przez Stowarzyszenie Lokalne Grupa Rybacka, które organizuje również festyny rybackie w okresie letnim, a zimą Podlodowe Zawody Wędkarskie.

Porą jesienną nasze lasy obfitują dużą ilością grzybów a my zapraszamy na grzybobranie. Najbliższy las znajduje się w odległości niecałych 2 km, a droga dojazdowa przebiega w otoczeniu pól i łąk. Las obfituje w różnego rodzaju bogactwa: jagody, poziomki, maliny, ale przede wszystkim w grzyby: kurki, koźlarze, prawdziwki, maślaki. Podczas grzybobrania na swej drodze można spotkać zwierzynę leśną a wśród nich nawet łosia. Obserwacje zwierząt ułatwiają ambony i punkty widokowe.

Dla osób starszych oferujemy pobyty pozasezonowe z racji ciszy i spokoju jaką możemy się poszczycić będąc z dala od wielkomiejskiego zgiełku.