Nad jeziorem... ...można pożeglować... ... odpocząć w hamaku... ... rozpalić grilla...

Gospodarstwo „Zakątek BaJa” jest wprost stworzone dla rodzin z dziećmi. Pokoje są dostosowane dla rodziców, którzy chcą spędzić pobyt ze swoimi pociechami dzięki możliwości dostawki lub rodzinnych pokoi. W sali jadalnej został zorganizowany kącik dla najmłodszych z zabawkami, rysowankami, grami, itp.

W obejściu znajduje się plac zabaw dla dzieci, a w nim: trampolina, zjeżdżalnia, huśtawka, drabinka, drążek, basen, piaskownica, boisko do siatkówki, liczne gry i zabawy: piłki, paletki, rakietki, rowerki dla dzieci. Teren jest bezpieczny i ogrodzony  a świeżo skoszona trawa zachęca do aktywnego wypoczynku.

Gospodarze informują o ciekawych miejscach w okolicy, gdzie można podziwiać piękno natury i liczną zwierzynę m. in. Park Dzikich Zwierząt w Kadzidłowe i Safari w Okrągłym. Ciekawym urozmaiceniem pobytu mogą być wycieczki piesze i rowerowe na rowerach pożyczonych od Gospodarzy.

W okresie letnim na boisku wiejskim w Marcinowej Woli odbywa się coroczny Festyn Rodzinny z licznymi atrakcjami dla dzieci. Znajduje się też tam plac zabaw dla dzieci a niewielka odległość sprawia że jest chętnie odwiedzany w drodze nad jezioro gdzie znajduje się ogólno dostępne kąpielisko z pomostem.